Kvalitní kapesní nože švýcarské kapesní nože a multitooly Victorinox

VICTORINOX CLIMBER

Hledáte spolehlivého parťáka na cesty, který Vás nikdy nenechá ve štychu? Přesně takový je Victorinox Climber. Model Climber z velikostní kategorie 91 mm je opravdový sympaťák mezi CLIMBERšvýcarskými kapesními noži. Adekvátně veliký Climber obsahuje vše nezbytné na pohodlné cestování i pro každodenní použití doma či na pracovišti.

Climber je tu pro Vás zkrátka kdykoliv a kdekoliv je potřeba. Ať už potřebujete něco ukrojit, zašroubovat, otevřít lahev nebo Vám uvízl kousek pokrmu mezi zuby, stačí jednoduše sáhnout do kapsy nebo do tašky a účinnou pomoc máte na dosah. Vývojáři Victorinoxu zařadili do výbavy Climberu čtrnáct osvědčených funkcí: velký a malý nůž, vývrtku, otvírák na konzervy s malým šroubovákem i pro křížové šrouby, otvírák na láhve se šroubovákem a odstraňovačem izolace z dráCLIMBER BLUEtů, výstružník, nerezový kroužek na klíče, pinzetu, párátko, nůžky a víceúčelový háček.

Victorinox Climber si tak trochu potrpí na parádu a je nabízen hned v několika líbivých verzích. Vedle základní verze tradiční červené barvy je možno Climber zakoupit také v minimalistickém černém provedení. Senzací je futuristicky laděný průhledný design dostupný v červené, modré a stříbrné barvě. Mezi hlavní želízka v ohni lze u Climberu označit jeho adekvátní velikost i optimální vybavení nástroji, šité na míru nejen pro cestování. Victorinox Climber je jedinečným spojením perfektní kvality a příznivé ceny.

Comments are closed